Jak ji používat v měřítku
Jaký provoz zabírá herní kategorie na YouTube? Z 22 nejlepších kategorií hry obsadily 6. místo. Je vidět, že celkový počet předplatitelů se blíží 300 milionům a počet denních zhlédnutí přesahuje 100 milionů zhlédnutí, což není malý objem provozu. V roce 2021 se růst herní kategorie také zrychluje v souladu s růstem YouTube a počet předplatitelů […]

Jaký provoz zabírá herní kategorie na YouTube? Z 22 nejlepších kategorií hry obsadily 6. místo. Je vidět, že celkový počet předplatitelů se blíží 300 milionům a počet denních zhlédnutí přesahuje 100 milionů zhlédnutí, což není malý objem provozu. V roce 2021 se růst herní kategorie také zrychluje v souladu s růstem YouTube a počet předplatitelů se zvýšil o 45% ve srovnání s předchozím rokem a počet denních zhlédnutí se zvýšil o 59% ve srovnání s předchozím rokem .

Na druhou stranu, když se podíváme na 100 nejlepších prodejů her na Google Play, nejlepší žánry jsou hraní rolí, strategie a simulace v tomto pořadí. V průzkumu YouTube o podílu provozu podle žánru, stejně jako v průzkumu prodeje Google Play, bylo hraní rolí 39,4%, ale na druhém místě zaznamenaly dobrodružství a akce / závody 19,2% s 31,3%. Dobrodružství získalo podíl na úrovni odpovídající hraní rolí.

Když je standard úspěšné hry definován jako prodej, existuje asi 800 kanálů, které uvádějí 10 nejlepších her v prodeji, a celkem existuje více než 16 000 videí. Celkový denní počet zhlédnutí přesáhl 17 milionů, což je vyšší číslo než v kategorii akcií, která přitahuje pozornost z různých oborů.

Kromě úspěchu her, pokud se podíváte na dopravní trendy YouTube, můžete narazit na 구글상위노출 neobvyklé případy mezi novými a stávajícími vydáními. Zaprvé, v případě nových verzí existují případy, kdy provoz YouTube po vydání stále roste. Jedná se o případ, kdy provoz videa, ke kterému došlo spontánně spolu s marketingovým videem po vydání, se neustále zvyšuje. V případě provozu například počet denních zhlédnutí dosáhl 1,4 milionu v den vydání jackpotového videa. . Zajímavostí tohoto případu je, že má podobu docela podobnou žebříčku prodejů. V případě nepřetržitého poklesu provozu po vydání, což je situace, ve které se většina her setkává, ve většině případů provoz YouTube proudí se strmým sklonem od okamžiku, kdy končí účinek vydání nových titulů.

Výjimkou jsou výše uvedené neobvyklé případy. Jedná se o případ, kdy hra, která byla vydána po nějakou dobu, vykazuje po aktualizaci obsahu vzorec nepřetržitého zvyšování provozu, a tento případ je z hlediska herní společnosti velmi žádoucí. Je proto důležité si uvědomit, že provoz na YouTube lze použít nejen jako metriku výkonu pro marketingové aktivity, ale také jako barometr pro měření reakcí uživatelů na herní obsah.

Vzorce spotřeby videí nahraných na YouTube se u jednotlivých lidí liší. Rychlost a vzor spotřebovaný od okamžiku, kdy je video nahráno, se liší v závislosti na kategorii. Při pohledu na rychlost, kterou diváci konzumují video, trvá kategorie jídla / mukbangu průměrně 23 dní, než se dosáhne 60% z celkového počtu zhlédnutí, zatímco v kategorii krásy trvá 17 dní, zatímco kategorie hry dosahuje 60% z celkového počtu zobrazení za pouhých 5 dní. Je to bod, který stojí za zmínku v cyklu nahrávání videa a difúzní strategii.

Když požadujete od kanálu požadavek na propagaci, je důležité analyzovat publikum kanálu a vytvořit strategii cílení vhodnou pro hru. Každý kanál má uživatele s různými vlastnostmi, a proto je nutná strategie cílení. Kromě her diváci herních kanálů také zařadili vlog / denně, hudbu, film / anime, zábavu a automobily do top 5 preferovaných kategorií. Je to doba, kdy je pro diváky YouTube s charakteristikami více osob nutná propagační strategie.

답글 남기기

이메일 주소를 발행하지 않을 것입니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다